Видалення зубів
Видалення зубів – це операція, яку проводить стоматолог-хірург за умови коли відсутня можливість врятувати зуб за допомогою лікування.
Стоматологи МЦ "Клініка Доктора Онутчака" рекомендують навіть при найменшій проблемі терміново звертатися до стоматолога. Вчасне звернення до лікаря не тільки заощадить ваш бюджет, а й дозволить вилікувати зуб на початковій стадії захворювання.
Якщо ж вилікувати хворий зуб неможливо - його потрібно видалити.Видалення зуба потребує високопрофесійного втручання та великого хірургічного досвіду лікаря. Процедура може бути потенційно небезпечною, тому досвід хірурга відіграє вирішальну роль в отриманому результаті.

Також, показаннями для видалення зубів:

  • неправильний ріст зубів мудрості,

  • проблемні зуби, які в подальшому можуть призвести до порушень та нашкодити іншим зубам,

  • за показаннями лікування в ортодонта.

При виникненні потреби у видалені складних зубів або зубів мудрості рекомендуємо звертатися до щелепно-лицевого хірурга. Кваліфікація і хірургічний досвід щелепно-лицевого хірурга МЦ "Клініка Доктора Онутчака" дозволяють провести втручання безпечно і надійно. Адже це найчастіша операція після імплантації зубів.


При видаленні складних та атипових зубів у Медичному Центрі Клініка Доктора Онутчака використовується одна з найбільш передових технологій в хірургічній стоматології - П'єзохірургія або ультразвукова хірургія.

Переваги видалення складних та атипових зубів ультразвуком:
  • Мінімальна інвазивність — ультразвукова насадка не пошкоджує м'які тканини в зоні проведення операції. Це мінімізує вплив на судини, нервові закінчення, дозволяє уникнути кровотечі і травматичності тканин в цілому;

  • Відсутність перегріву кістки — це один з моментів, що може викликати ускладнення після хірургічного втручання. Завдяки цій технології видалення відновлення твердих тканин відбувається значно швидше;

  • Скорочення тривалості процедури — використання ультразвукового скальпеля дозволяє хірургу виконувати маніпуляції швидше. Пацієнт зможе оцінити цю перевагу під час реабілітації, адже чим менше відкрито хірургічний доступ, тим менше буде післяопераційний набряк тканин.
Також, за бажанням пацієнта або за лікарським показаннями у Медичному Центрі Клініка Доктора Онутчака можна використовувати і седативний медикаментозний сон. Під час такого медикаментозного сну пацієнт занурюється в сонний стан, що одночасно вирішує проблеми і болі при видаленні зуба, і страху пацієнта перед майбутнім хірургічним втручанням.

Для анестезії у МЦ "Клініка Доктора Онутчака" використовуються найсучасніші знеболюючі препарати.

В процесі операції поруч постійно присутній анестезіолог, який контролює стан пацієнта.

Відкладати лікування або видалення зубів не можна - це впливає на здоров'я ваших сусідніх зубів, що спричинить виникнення нових проблем. Більше інформації про видалення зубів читайте у нашому блозі.

Вартість видалення зуба.
Вартість залежить від індивідуальних особливостей пацієнта - тип зуба, вид наркозу, складності операції і т.д. Остаточну вартість даної процедури в МЦ "Клініка Доктора Онутчака" щелепно-лицевий після огляду рентгену, КТ ротової порожнини.

Отримати інформацію про вартість видалення зуба можна будь-яким зручним для вас способом: телефоном, через форму зворотного зв'язку на сайті або записавшись на консультацію до хірурга.
Ціни на послугу «Видалення зубів»
у Медичному Центрі Клініка Доктора Онутчака
Видалення однокореневого зуба
від 230 грн
Видалення багатокореневого зуба
від 410 грн
Ускладнене видалення однокореневого зуба
від 520грн
Ускладнене видалення багатокореневого зуба
від 780 грн
Видалення 8-го зуба (зуба мудрості)
від 840 грн
Ускладнене видалення 8-го зуба
від 1250 грн
Атипове видалення 8-го зуба
від 2000 грн
Видалення імплантату
від 1000 грн
Наші лікарі
Онутчак Теодор
Хірург- стоматолог. Щелепно-лицевий хірург
Чумало Адріан
Анестезіолог