Ортопедія та травматологія
МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР — КЛІНІКА ДОКТОРА ОНУТЧАКА
У повсякденному житті кожного з нас час від часу трапляються всякі травми: від елементарних забоїв до розриву зв'язок й складних переломів. Тривалість їхнього лікування та те, чи зможе травмований повернутися до активного способу життя, зазвичай залежить від правильної й своєчасної діагностики, а також від майстерності лікаря-ортопеда (травматолога).

Про швидке одужання й відновлення порушених травмою рухових функцій неодмінно подбають першокласні фахівці з сучасного медичного центру європейського зразка – «Клініки доктора Онутчака», що у Львові. Спираючись на багаторічний досвід та вміло застосовуючи у своїй практиці сучасні інноваційні методики діагностики, лікування та реабілітації, наші профільні спеціалісти, на рахунку яких тисячі проведених операцій та вдячних пацієнтів, у найкоротші терміни позбавлять вас ортопедичних патологій будь-якого ступеня складності.
Ортопедія та травматологія: при яких симптомах варто відвідати лікаря-ортопеда (травматолога)?
Вам показаний похід до відділення ортопедії та травматології при виявленні наступних ознак:
 • больових відчуттів у м'язових тканинах, суглобах і кістках;
 • набряках кінцівок – верхніх та нижніх;
 • різкій зміні кольору шкіри у зоні травмування;
 • неприродній рухливості суглобів;
 • хрускоті в кінцівках або у шийному відділі;
 • нападах болю в суглобах під час руху;
 • відчутті дискомфорту в області шиї або хребта;
 • ушкодженні м'язових тканин і зв'язок;
 • забоях та розривах сухожиль;
 • травмуванні суглобів;
 • деформації грудної клітини або кінцівок.
При появі хоча б одного з цих симптомів важливо вчасно звернутися до висококваліфікованого лікаря-ортопеда з «Клініки доктора Онутчака», щоб ще на початковій стадії виключити можливість погіршення стану, а також правильно діагностувати першопричину ортопедичної патології й підібрати оптимальні лікувально-профілактичні заходи. Втім, вдатися до послуг нашого травматолога варто не лише пацієнтам, що зазнали впливу травматичного характеру, але й людям із вродженими аномаліями, щоб розробити курс лікування та подальшої реабілітації.
Сучасна ортопедія і травматологія: які методи діагностики й лікування застосовуються у клініці доктора Онутчака
У нашому медичному центрі, що у Львові, проводиться експертна діагностика й лікування травм та інших ортопедичних патологій різного ступеня складності як традиційними, так і малоінвазивними методами. Зокрема у відділенні ортопедії та травматології застосовуються наступні лікувально-діагностичні процедури:
 • первинний огляд. На даному етапі лікар-травматолог візуально оглядає пацієнта, щоб поставити йому попередній діагноз, та у разі потреби направляє його на додаткові обстеження;
 • пальпація. Цей метод діагностики дозволяє профільному спеціалісту визначити ступінь тяжкості ортопедичної патології;
 • артроскопія великих суглобів – малоінвазивна маніпуляція, що застосовується в ортопедії та травматології з метою діагностики або лікування ушкоджень внутрішньої частини суглобів – колінного, ліктьового, плечового, гомілковоступневого тощо. А проводиться вона із використанням ендоскопа – спеціального приладу, який вводиться у відповідний суглоб через мікророзріз. Головна перевага подібної методики полягає у суттєвому скороченні відновлювального періоду, а значить, і тривалості госпіталізації пацієнта;
 • металоостеосинтез – сучасний метод ортопедії, що передбачає відновлення функціональності кісток за допомогою їх зовнішньої фіксації. З цією метою можуть використовуватися спиці, гвинти або пластини. Лікар обирає найбільш слушний варіант залежно від кожного конкретного випадку;
 • пластика зв'язок та сухожиль. Завдяки даній процедурі вдається відновити цілісність та функціональність таких складових сполучної тканини, як зв'язки та сухожилля, без яких ми б не мали змоги рухатися.
Втім, це далеко не повний перелік сучасних лікувально-діагностичних методик, що практикуються у відділенні травматології та ортопедії прогресивної «Клініки доктора Онутчака», розташованої у Львові та обладнаної надсучасною апаратурою. Список досліджень та лікувальних процедур визначається лікарем-ортопедом (травматологом) індивідуально для кожного пацієнта, зважаючи на його симптоми та анамнез.
Ортопедія та травматологія в «Клініці доктора Онутчака»: переваги співпраці
З огляду на те, що травматизм є глобальною проблемою сьогодення, то – не дивно, що питання, де знайти професійного лікаря-травматолога, з кожним роком набуває все більшої актуальності. Висококваліфіковані фахівці – справжні знавці своєї справи – ведуть приймання у «Клініці доктора Онутчака», що у Львові. Чому саме наші спеціалісти? Все просто:
 • у нашому приватному медичному центрі ми створили надсучасне відділення ортопедії та травматології, в якому працюють фахівці експертного рівня з вищою кваліфікаційною категорією та великим досвідом роботи;
 • наші профільні спеціалісти націлені на розв'язання проблеми. А це значить, що жодна, навіть незначна ортопедична патологія, не залишиться без уваги лікаря;
 • ми надаємо перевагу комплексному підходу до вирішення складних випадків. Працюючи у тісній колаборації, спеціалістам, патології яких тісно пов'язані між собою (наприклад, ортопед-травматолог з лікарем-хірургом), вдається не лише максимально швидко «поставити на ноги» пацієнта, але й значно скоротити кількість його візитів до відділення ортопедії та травматології;
 • оскільки операція – це доволі складний та болісний процес, який передбачає тривалий процес реабілітації, наші лікарі, травматологи – не виключення, орієнтовані на малоінвазивний підхід до лікування. Він дозволяє мінімально втручатися в оболонки тіла пацієнтів, у такий спосіб забезпечуючи найкоротші терміни їхнього одужання;
 • звертаючись в нашу клініку, ви можете розраховувати на повний комплекс лікувально-діагностичних процедур в одному місці – аналізи, артроскопія, консультація суміжних фахівців тощо, – у такий спосіб економлячи дорогоцінний час;
 • безпека пацієнтів для нас не пусті слова, а тому ми приділяємо неабияку увагу ефективній дезінфекції, в тому числі й у відділенні ортопедії та травматології. Це і ретельна стерилізація медичних інструментів, і дезінфікування всіх приміщень якісними антисептичними засобами, і обладнання кабінетів бактерицидними лампами закритого типу, і підтримання в них правильного мікроклімату, і використання та заміна засобів індивідуального захисту кожні дві години. Отже, перебуваючи у нас, ви можете повністю бути впевнені у власній безпеці.
Все, що потрібно для правильної діагностики захворювань опорно-рухового апарату – сучасне обладнання, інноваційні методи діагностики та досвідчені фахівці високої кваліфікації. Й те, й інше вже доступно в «Клініці доктора Онутчака», що у Львові. А тому не зволікайте, просто зараз записуйтеся в адміністратора у відділення ортопедії та травматології, щоб якнайшвидше отримати швидку і точну діагностику, індивідуальний підхід та комплексне ефективне лікування.
Чому варто звернутись по допомогу до нас у клініку?
 • Всі наші лікарі мають високу кваліфікацію та постійно вдосконалюють свої знання та навички на конференціях, симпозіумах та тренінгах.

 • Ми надаємо перевагу малоінвазивним оперативним втручанням — з мінімальним впливом на організм пацієнта. Це забезпечується високоякісним обладнанням, наприклад використанням ендоскопа (відеокамери) при операціях на суглобах, сухожиллях.

 • В нас ви зможете як найшвидше отримати допомогу, а не терпіти біль стоячи в черзі до потрібного спеціаліста.

 • В клініці створені всі комфортні умови, щоб ви могли зосередитись на власному самопочутті та не переживати за організаційні питання при проведенні операції.

 • Ми впевнені, що підтримка після оперативного втручання не менш важлива, ніж сама операція — тому ретельно ведемо спостереження за перебігом післяопераційного періоду.

 • Ми пишаємось званням «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» та гарантуємо
вам стерильність та безпеку.
Наші лікарі ортопеди-травматологи проводять наступні операції:
Артроскопія
Введення в порожнину суглоба через міні-розрізи камери та хірургічних інструментів. Необхідне втручання проводиться шляхом візуалізації операційного поля на моніторі комп'ютера.

1. Артроскопія колінного суглоба
2. Артроскопія плечового суглоба
3. Артроскопія гомілково-ступневого суглоба
4. Артроскопія ліктьового суглоба.
5. Артроскопічна пластика зв'язок колінного суглоба.
6. Артроскопічна пластика при нестабільності плечового суглоба.
7. Артроскопічна операція Банкарта на плечовий суглоб.
Пластика (реконструкція) зв'язок та сухожиль
Відновлення цілісності та функції цих структур.

1. Відкрита або малоінвазивна пластика зв'язок колінного суглоба
2. Відкрита або малоінвазивна пластика зв'язок гомілковостопного суглоба
3. Відкрита або малоінвазивна пластика зв'язок плечового суглоба.
4. Відкрита або малоінвазивна пластика зв'язок ліктьового суглоба.
5. Сухожилкова пластика колінного, плечового, кистьового, ліктьового,
гомілковостопного суглобів.
6. Теноліз сухожилків.
7. Ушивання та реконструкція місця кріплення сухожилків.
Металоостеосинтез
Метод відновлення цілісності кісток шляхом зовнішньої фіксації за допомогою гвинтів, спиць та пластин, які закріплюються на кісткових уламках.

1. Відкрита репозиція, металоостеосинтез дрібних та великих кісток пластиною та
гвинтами.
2. Закрита репозиція перелому. Фіксація спицями Кіршнера.
3. Видалення металоконструкції.
4. Кісткова пластика з використанням металоконструкцій.
Загальні послуги
1. Консультація ортопеда-травматолога.
2. Пункція суглоба.
3. Введення препаратів у великі та дрібні суглоби.
4. Вправлення вивихів суглобів.
5. Зняття швів.
6. Накладання гіпсової пов'язки.
7. Закрита репозиція, фіксація гіпсовою пов'язкою.
8. Блокади м'язів, зв'язок, суглобів та сухожиль.