Медичний центр — клініка доктора Онутчака
Захворювання десен
Пародонтит
Діагноз "Пародонтит" ваш стоматолог або стоматолог-гігієніст може встановити під час огляду пародонту. Цей вид обстеження повинен бути невід'ємною частиною регулярних візитів до лікаря.

Пародонтальний зонд (невеликий стоматологічний інструмент) обережно використовується для вимірювання ясенної борозни (пародонтальної кишені) між зубом і яснами. У здоровому стані вона не повинна кровоточити, а її глибина мусить бути не більше трьох міліметрів.

Пародонтальний зонд допомагає визначити глибину ясенної борозни. Якщо пародонтит прогресує, зазвичай пародонтальна кишеня поглиблюється.

Ваш стоматолог візьме до уваги такі симптоми, як: глибина ясенної борозни, ступінь кровотечі, запалення, рухливість зубів та ін., щоб встановити діагноз, який підпадає під одну з цих категорій:
Гінгівіт
Гінгівіт – це перша стадія пародонтиту. Зубний наліт і його побічні токсичні продукти спричиняють подразнення ясен, роблять їх вразливими, запаленими та схильними до кровотеч.
Пародонтит
Зубний наліт твердне і перетворюється на зубний камінь (лат. calculus). Він продовжує накопичуватися, і через це ясна починають відходити від зубів, утворюючи пародонт вальні кишені які поступово поглиблюються, та наповнюються великою кількістю бактерій, а в деяких випадках і гноєм.

Ясна стають дуже подразненими, запаленими та легко починають кровоточити. Також можлива незначна або середня втрата кісткової маси.

Ускладнений пародонтит
Зуби втрачають підтримку, так як дальше інтенсивно відкладається зубний камінь разом з бактеріями і наслідком цього руйнуються кістка та пародонтальна зв'язка, і за відсутності лікування стануть дуже рухомими, що створює загрозу їхньої втрати. Можливе загальне середнє або значне зменшення кісткової маси.
Отримати безкоштовну консультацію по напрямку
Для того, щоб скористатися пропозицією, залиште дані у формі нижче:
Телефон
Made on
Tilda