Дитяча стоматологія у Львові: лікування зубів без болю

Лікування зубів — це процес, який потребує тісної співпраці лікаря та пацієнта. Особливо актуально це тоді, коли у стоматологічне крісло має сісти дитина. Саме тому лікарі-стоматологи медичного центру «Клініка доктора Онутчака» особливу увагу приділяють встановленню довірливих стосунків з маленькими пацієнтами та їхніми батьками. Перед першим відвідуванням стоматології батьки часто хвилюються більше, ніж діти. Адже у більшості дорослих присутній негативний багаторічний досвід і, відповідно, страх. Та варто розуміти, що сучасна дитяча стоматологія — це принципово новий підхід до лікування зубів. Наші лікарі, які працюють у Львові, подбають про те, щоб ваша дитина почувалася максимально комфортно та впевнено.

Регулярні огляди у дитячого стоматолога — запорука здоров'я зубів дитини

Коли варто вперше відвідати дитячу стоматологічну клініку? Звичайно, задовго до того, як знадобиться втручання з метою лікування карієсу або усунення інших проблем. Та й своєчасні регулярні візити до лікаря допоможуть уникнути більшості з них.

Саме тому перше відвідування стоматолога має відбутися у віці 6–8 місяців, тобто у період прорізування перших молочних зубів. Дитячий лікар допоможе батькам налагодити гігієну ротової порожнини дитини, навчить правильно доглядати за молочними зубами, надасть поради з вибору зубної щітки та пасти.

Надалі огляди у дитячого стоматолога плануються кожні пів року. Лікар контролює динаміку прорізування зубів, правильність їхнього розташування, слідкує за станом зубного ряду. На жаль, дедалі частішими стають випадки, коли лікарська допомога може знадобитися вже у ранньому віці. Вчасне відвідування дитячої стоматології дозволить лікареві вжити превентивних заходів з метою запобігання розвитку захворювань та порушень. Ми чекаємо на вас у медичному центрі «Клініка доктора Онутчака» у Львові.

Послуги дитячої стоматології у Львові: якісно, безпечно, комфортно

Ми надаємо широкий спектр послуг дитячої стоматології у Львові. Пропонуємо:

 • Планові огляди дітей різного віку, консультації дитячих стоматологів. Коли дитина з раннього віку звикає до стоматологічного кабінету та оглядів ротової порожнини, то надалі у більшості випадків не виникає проблем і під час лікування зубів.
 • Професійна гігієна тимчасових (молочних) зубів. Дитина раннього та молодшого віку ще не здатна самостійно забезпечити якісний догляд за молочними зубами. Саме тому рекомендується професійна чистка один раз на пів року або раз на рік (залежно від стану зубного ряду).
 • Лікування молочних зубів у дітей. На запитання щодо того, чи варто лікувати молочні зуби, відповідь однозначна — так! Стан здоров'я тимчасових зубів впливає на розвиток постійних. Якщо у молочному зубі інфікуються нерви, то інфекція може потрапити через канали до зачатків постійних. Це призведе дото того, що постійні зуби зазнають різних ушкоджень. Крім того, передчасна втрата тимчасових зубів стає причиною порушення формування щелепно-зубної системи, функції жування, виникнення інших проблем.
Вчасне відвідування дитячого стоматолога дозволить виявити карієс та інші захворювання на ранніх стадіях, провести лікування болю та з найменшим стресом для дитини. Звертайтеся до нашого медичного центру у Львові, і ми запропонуємо вам якісні послуги сучасної стоматології.
 • Видалення молочних зубів. Тимчасові зуби випадають, як правило, самі, але є випадки, коли їх видаляє дитячий стоматолог. Така процедура може знадобитися у наступних випадках: значне руйнування молочного зуба та загроза ураження постійного, через порушення функції жування не відбулася резорбція (стирання) кореня молочного зуба, і він не випав вчасно, за наявності патологічної резорбції кореня через інфікування. Дитячі стоматологи «Клініки доктора Онутчака» у Львові проведуть попереднє ретельне обстеження зуба, який потрібно видалити, та запропонують найбільш підхожий та щадний метод втручання.
 • Фторування молочних зубів: профілактична процедура з насичення зубної емалі мінералами проводиться при підвищеній чутливості на холодне та гаряче, накопиченні зубного нальоту біля ясен, больових відчуттях під час чищення, перед ортодонтичним лікуванням, при дефіциті фтору через порушення харчування, засвоєння їжі чи проживання у несприятливих умовах. Щоб визначити, чи потрібне проведення процедури фторування вашій дитині, звертайтеся до наших дитячих стоматологів у Львові.
 • Виправлення прикусу у дітей. Під визначення даної патології підпадають будь-які порушення оклюзії верхнього та нижнього рядів зубів, які фіксуються при повному зімкненні щелеп. Дана проблема не є суто косметичною й може призвести до тяжких ускладнень. Неправильний прикус може сформуватися з різних причин. Найбільш поширені — спадковий фактор, помилки у грудному та штучному вигодовуванні, наявність шкідливих звичок (смоктання сосок-пустушок, пальців, підпирання голови під час сидіння за столом тощо), вроджені патології, пологові та інші травми, відсутність у раціоні твердої їжі під час введення прикорму, передчасне або запізніле втрачання молочних зубів, інші патології. Якщо у вашої дитини наявні хоча б одна-дві проблеми з перелічених вище, варто звернутися до лікаря-ортодонта. Можливості сучасної дитячої стоматології дозволяють виправити складні порушення, мінімізувати наслідки або уникнути їх. У нашій клініці у Львові працює команда досвідчених дитячих лікарів-стоматологів, щелепних хірургів та інших спеціалістів, тому ви можете розраховувати на отримання комплексних послуг високої якості.
Ми чекаємо на вас та ваших дітей у Львові у медичному центрі «Клініка доктора Онутчака». Ми зробимо все, щоб візити до дитячої стоматології проходили комфортно та без стресу.

Лікування зубів у дітей під наркозом, анестезія

Наркоз — це вид загальної анестезії, яка виконується різними способами. У дитячій стоматології найчастіше застосовується введення знеболювальних препаратів інгаляційним методом. Анестезійний газ подається через назальну (носову) маску, яка залишає вільним доступ до ротової порожнини. Пацієнт засинає практично одразу після початку вдихання знеболювального препарату, так само майже одразу прокидається після припинення інгаляції.

Більшість батьків з пересторогою ставляться до лікування зубів у дітей під наркозом через шкідливий вплив анестезійних препаратів. Але у сучасній дитячій стоматології застосовуються медичні препарати, які не мають негативного системного впливу на дитячий організм. Зокрема, у «Клініці доктора Онутчака» дитячі стоматологи використовують інгаляційний наркоз на севофлорані. Він є менш токсичним, але більш ефективним, ніж традиційний на азоті.

Переваг лікування зубів у дітей під наркозом кілька:

 • відсутність больових відчуттів;
 • уникнення стресу, вплив якого на здоров'я дитини може бутибіти набагато шкідливіший, ніж дія знеболювальних препаратів;
 • проведення якіснішого лікування та інших втручань, оскільки дитина не заважає під час процедури;
 • скорочення часу процедури.
Застосування наркозу у дитячій стоматології показане у таких випадках:

 • панічний страх перед лікарем, лікуванням та будь-якими іншими стоматологічними процедурами;
 • множинний карієс та наявність ускладнень;
 • складні хірургічні та інші види втручань;
 • алергічні реакції на знеболювальнізнеболювані препарати місцевої дії;
 • складне видалення зубів у віці від 1 до 3 років (не відбулася резорбція кореня), у деяких випадках — у старших дітей;
 • вираженийвражений блювотний рефлекс;
 • наявність психічних розладів та неврологічних захворювань у дитини;
 • заплановане лікування кількох зубів тощо.
Батьки можуть отримати всю необхідну інформацію та детальні роз'яснення з приводу лікування зубів під наркозом у дітей у нашій клініці у Львові. Метод фізичного утримування дітей у стоматологічному кріслі має зникнути назавжди із дитячої стоматологічної практики.